![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 1](https://images.prom.ua/2137082410_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 2](https://images.prom.ua/2137082412_w115_h115_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 3](https://images.prom.ua/2137082414_w115_h115_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 4](https://images.prom.ua/2137082501_w115_h115_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 5](https://images.prom.ua/2137181137_w115_h115_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+], фото 6](https://images.prom.ua/2137181138_w115_h115_akumulyator-sanfox-6ct.jpg)
3 593 ₴
Ми торгуємося! Кожен покупець отримує індивідуальну знижку! Телефонуйте прямо зараз, тільки 100% якісний товар від надійних виробників.
Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] - це надійна і недорога модель, яка призначена для установки на легкові автомобілі, що працюють на бензині. Батарея потребує частковому обслуговуванні – це означає, що в процесі експлуатації в неї потрібно буде доливати дистильовану воду. В залежності від умов роботи і вашого стилю водіння, періодичність обслуговування складає в середньому раз в 10 тис км пробігу. Якщо ви відкрутіть спеціальні кришки і заглянете в акумулятор, ви побачите рівень електроліту. В даному випадку, це кислота, розведений дистильованою водою. Такий акумулятор надійний і просто, стійкий до трясці. Використовується він лише у прямому положенні, горизонтально, перевертати його не можна. Корпус батареї виготовлений з міцного пластику з додатковими ребрами жорсткості. Є ручки для зручності транспортування.


![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] корпус Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+]](https://images.prom.ua/2137182385_2137182385.jpg?PIMAGE_ID=2137182385)
Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] погано переносить різкі розряди. Саме тому при роботі з даною батареї рекомендується підтримувати напругу, показник якого вище 12 Ст. Один глибокий розряд може зменшити ємність батареї на 8-18 %. Також намагайтеся уникати повного розряду, так як такий стан вельми негативно позначається на роботі акумулятора. Модель рекомендується для транспорту, простої якого трапляються рідко.
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] корпус](https://images.prom.ua/2136253219_2136253219.jpg?PIMAGE_ID=2136253219)
![Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] клеми Акумулятор SANFOX 6CT 90Ah (Низький) [–|+] клеми](https://images.prom.ua/2136252295_2136252295.jpg?PIMAGE_ID=2136252295)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanfox |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Пусковий струм | 90 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 700 |
| Полярність | Правий + |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотні батареї |