

11 944 ₴
Акумулятор VARTA 6СТ 180 Silver Truck (M18) забезпечить максимум потужності для вашого вантажного транспорту. Акумулятор володіє хорошими характеристиками в плані ємності і забезпечення пускової сили струму двигуна, має максимально безпечну конструкцію.
Товар представлений у каталозі нашого інтернет-магазину пропонується за максимально низькими цінами на всьому вітчизняному ринку, до того ж ми надаємо знижки всім постійним покупцям.
| Акумулятор VARTA 6СТ 60 Silver Dynamic AGM (D52) |
| Акумулятор VARTA 6СТ 70 Silver Dynamic AGM (E39) |
Акумулятор необхідний для запуску двигуна транспортного засобу, а так само для забезпечення живлення внутрішніх електричних систем автомобіля. Дану модель акумулятора використовують спільно з вантажними автомобілями, автобусами і великою сільськогосподарською технікою. Акумулятор відмінно працює навіть при екстремальних погодних умовах, він здатний забезпечити надійний запуск двигуна транспортного засобу в спеку і лютий мороз. Заряджати подібні моделі найкраще застосовуючи постійний струм напруги. Вони заряджаються в кілька разів швидше в порівнянні з аналогічними АКБ, і мають пусковий струм вище на 30 % в порівнянні з конкурентами. Номінальна ємність акумулятора становить 180 Ач, він може забезпечити силу пускового струму до 1000 Ампер.




Дана модель акумулятора проводиться на заводі бренду в Німеччині, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника - 18 місяців.
Комплект поставки складається з:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 45 кг |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 680 108 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Лівий + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |