

15 663 ₴
Акумулятор VARTA 6СТ 225 Silver Truck (N9) модель володіє найвищими характеристиками сили пускового струму і номінальної ємності у всій лінійці для вантажних авто від VARTA Silver Truck.
Ціни в каталозі нашого магазину максимально низькі на всьому українському ринку, до того ж з нами ви зможете торгуватися! Щоб отримати товар робіть замовлення у нас на сайті, або ж дзвоніть нам по телефону!
| Акумулятор VARTA 6СТ 145 Silver Truck (K7) |
| Акумулятор VARTA 6СТ 180 Silver Truck (M18) |
Акумулятор встановлюється на автобуси, вантажні автомобілі, різну сільськогосподарську техніку. За допомогою АКБ відбувається запуск двигуна вашого транспортного засобу, так само він необхідний для забезпечення харчування для всієї встановленої в автомобіль периферії, починаючи від вбудованої автомагнітоли і закінчуючи фарами ближнього і дальнього освітлення. Номінальна ємність акумулятора становить 225 Ач, при цьому напруга на його виході складає 12 Вольт. Запуск двигуна може здійснюватися з максимальною силою пускового струму до 1150 Ампер включно. Сам акумулятор свинцево-кислотний, відноситься до категорії проблемних моделей, тому користувачеві не доведеться додавати дистильовану воду всередину електроліту в АКБ.




Комплект поставки моделі включає в себе акумулятор VARTA 6СТ 225 Silver Truck (N9), керівництво користувача і гарантійний талон. Офіційна гарантія на акумулятор від виробника становить 18 місяців, модель виробляється в Німеччині.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 56.75 кг |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 725 103 115 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Лівий + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |