




787 878 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Даний інструмент стане в нагоді в першу чергу будівельникам, працівникам дорожніх і комунальних служб, а також озеленювачам. Фірмова технологія «AVT» дозволяє назавжди забути про нав'язливою, що заважає роботі вібрації. Корпус Makita HM 1317 C має спеціальну світлодіодну індикацію, яка сповістить користувача про стан щіток і статус підключення. Максимальна частота ударів регулюється в діапазоні 730-1450. Таким чином, ви зможете обробляти матеріали будь-якої твердості і при цьому не відчувати помітної втоми рук. Поставляється даний відбійний молоток разом з зубилом і пластиковим кейсом для зберігання. Замовляйте вже сьогодні і отримайте промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна, просто зателефонуйте і переконайтесь в цьому!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Makita HM 1317 C — втілення надійності, потужності і комфорту! Якісна бічна ручка може повертатися на 360 градусів і фіксується в будь-якому зручному положенні. Робочими насадками Makita HM 1317 C є піки і долота з шестигранним хвостовиком.

Удосконалена система плавного запуску пригнічує зворотний крутний момент, а також виключає можливість ривків. Головним «двигуном» Makita HM 1317 C є фірмовий, добре захищений від перегріву мотор з споживаної потужністю 1510 Вт. З таким інструментом ви зможете швидко та якісно виконувати поставлені завдання в незалежності від їх складності.

Замовивши Makita HM 1317 C у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з офіційною гарантією на 3 роки!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Замовляйте прямо зараз і отримуйте промокод на сезонну знижку! Вартість не є остаточною, телефонуйте!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1510 Вт |
| Вага | 17 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 25 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1450 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |