-21%16 900 ₴
13 351 ₴
Акумуляторний обприскувач Marolex FX 7 л - досить компактна, але в той же час продуктивна модель професійного класу. Обприскувач виготовляється у Польщі, офіційна гарантія від виробника складає 12 місяців.
Обприскувач електричний, джерелом живлення для нього служить акумуляторна батарея з напругою 12,6 Вольт і ємністю в 3,4 Ач. Під час експлуатації обприскувач переноситися на плечі у користувача за допомогою комплектного тканинного ременя. Акумулятор дозволяє розпорошувати як добрива, так і засоби для боротьби з різними комахами на садові дерева та сільськогосподарські рослини. Обсяг бака - 7 літрів.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Конструкція | Обсяг бака | Вага |
|---|---|---|---|
| Marolex Titan 16 л | механічна | 16 л | 4 кг |
| Marolex Titan 20 л | механічна | 20 л | 4.1 кг |
| Marolex RX 12 л | акумуляторна | 12 л | 6.8 кг |
| Marolex FX 7 л | акумуляторна | 7 л | 3.35 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 7 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Загальна вага | 3.35 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12.6 В |
| Ємність акумулятору | 3.4 А. г |