-21%4 250 ₴
3 357,50 ₴
Обприскувач Marolex Profession Plus 12 л - професійна помпова модель, яка має повністю механічну конструкцію. Обприскувач має компактні розміри, під час використання кріпиться на плечі у користувача за допомогою плечового ременя.
Обприскувач має багатофункціональне використання, він може застосовуватися як в сільському господарстві при внесенні добрив і отрутохімікатів на різні рослини, так і для побілки дерев, фарбування різних поверхонь емульсійними фарбами, а так само для миття різної техніки, стін будівель. Обприскувач оснащений якісним помповою насосом, він розрахований на максимальний тиск всередині бака в 4 Бари. Корисний об'єм бака - 11 літрів.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Конструкція | Обсяг бака | Вага |
|---|---|---|---|
| Marolex FX 7 л | акумуляторна | 7 л | 3.35 кг |
| Marolex VX 20 л | акумуляторна | 20 л | 8.2 кг |
| Marolex MOVI 16 л | помпова | 16 л | 4.46 кг |
| Marolex Profession Plus 11 л | помпова | 11 л | 2.6 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 11 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Загальна вага | 2.6 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |