




5 026 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Якщо ви шукаєте надійний інструмент для ефективного стругання заготовок з деревини, Makita MT M1901 — саме те, що вам потрібно! Можливість під'єднання пилососу сприяє підтримці регулярної чистоти робочого місця. Спеціальна ніжка на опорній плиті добре захищає заготівлю від подряпин і інших пошкоджень. Максимальна потужність двигуна Makita MT M1901 складає 500 Вт. Частота обертів — 16000/хв. Комплектація апарату складається з: ножів, калібру для установки, паралельного упору і покрокової інструкції з експлуатації. Телефонуйте вже сьогодні, замовляйте й отримуйте промокод на яскраву знижку! Ціна не остаточна!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові мережеві рубанки завжди доступні на нашому сайті:

Для даної моделі характерна наявність зручної прогумованої рукоятки, а також ніжки, яка виключає ймовірність пошкодження заготовок. На опорній платформі розташована спеціальна V-канавка, допомагає легко зрізати фаски. Для можливості стругання вздовж кромки розробники доповнили комплектацію Makita MT M1901 паралельним упором.

Спеціальний фіксатор кнопки запуску значно полегшує стругання при серійних роботах. Двигун рубанка Makita MT M1901 за одну хвилину здатний здійснювати до 16000 обертів. В цілому, модель добре підійде початківцям майстрам, а також домашнім користувачам.

Купуючи рубанок Makita MT M1901 у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками деревообробного обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на хорошу знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |