

5 146,80 ₴
Молоток відбійний Stark RH 1300 DB Profi - інструмент, який призначений для довбання дорожніх покриттів.
Stark RH 1300 DB Profi використовується для домашніх ремонтних робіт, для будівельних об'єктів, будівельних бригад. Модель оснащена потужним 1300 Вт двигуном.
Німецький виробник деревообробного, зварювального і силового обладнання, верстатів для різання металу, електроінструментів. Компанія існує більше 50 років і відрізняється своєю якісною і надійною продукцією, яка представлена в багатьох країнах. З 2005 року торгова марка Stark випускає інструменти серії Power Line, Red Line. В Україні компанія має офіційне представництво.
Модель має подвійну ізоляцію статора і ротора.
Інструмент оснащений системою швидкої заміни вугільних щіток і магнієвим редуктором.
Молоток оснащений надійним металевим ударним механізмом, який дає можливість справляючись з важкими завданнями.
Для вашого зручність інструмент має дві рукоятки, які регулюються і гасять вібрації під час роботи молотка.
При інтенсивних роботах вам знадобиться система блокування кнопки вимикання.
Прекрасну ізоляцію і мідну обмотку має двигун.
Комплектація:
Молоток відбійний Stark RH 1300 DB Profi
Піка
Долото
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на молотки відбійні:
| Модель | Вага | Потужність | Кількість ударів |
|---|---|---|---|
| Makita HM 0870 C | 5.1 кг | 1110 Вт | 2650 уд/хв |
| Makita HM 1111 | 8 кг | 1300 Вт | 2650 уд/хв |
На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати молоток під ваш бюджет і вашим вимогам. У нас представлена продукція від різних виробників.
На кожен молоток з нашого каталогу поширюється гарантія від виробника. Гарантія на продукцію компанії Stark становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 10.1 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальна кількість ударів | 3500 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |