




21 000 ₴
Компресор Matari M290C22-1 продуктивна модель професійного рівня, оснащений електричним двигуном потужністю 2200 Вт, він працює від однофазної мережі змінного струму з робочою напругою 220 Вольт.
За допомогою даного компресора ви зможете використовувати різні пневматичні інструменти і прилади. Компресор найчастіше використовується на СТО, гаражах і ремонтних майстерень, може застосовуватися на невеликому виробництві. Компресор оснащується надійним ремінним приводом, при необхідності він легко замінюється. Максимальна продуктивність пристрою на виході складає 290 літрів за хвилину роботи.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Вага |
|---|---|---|---|
| Airpress HLO 215/25 | 24 л | 1.1 кВт | 23 кг |
| Matari M290C22-1 | 100 л | 2.2 кВт | 72 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 72 кг |
| Продуктивність | 0.29 куб. м/хв |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 425 мм |
| Довжина | 1125 мм |
| Висота | 855 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |