



77 500 ₴
Компресор Matari M1100F75-3 - найстарша і найбільш продуктивна модель професійної серії японського бренду. Компресор має портативну конструкцію, працює від трифазної електричної мережі з напругою 380 Вольт.
Компресор використовується на будівництві, в гаражах і на станціях технічного обслуговування автомобілів, він забезпечує роботу пневматичних інструментів, з його допомогою можна пофарбувати або очистити різні деталі та поверхні. Компресор укомплектований досить потужним електричним двигуном - 7500 Вт, при цьому вихідна продуктивність знаходиться на рівні 1100 літрів за кожну хвилину роботи.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Продуктивність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Matari M550E40-3 | 270 л | 4 кВт | 550 л/хв | 167 кг |
| Matari M740E55-3 | 270 л | 5.5 кВт | 740 л/хв | 169 кг |
| Matari M740F55-3 | 500 л | 5.5 кВт | 740 л/хв | 236 кг |
| Matari M1100F75-3 | 500 л | 7.5 кВт | 1100 л/хв | 240 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 240 кг |
| Продуктивність | 1.1 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 1570 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |