






3 947 ₴
Акумулятор Bosch S4 Silver 6СТ-60 Євро створений німецькою компанією для легкових автомобілів, у тому числі дизельних. Ця модель оснащена додатковою потужністю при холодному старті на 15%. Термін використання збільшено на 20 відсотків.
Акумулятор Bosch 6СТ-60 Євро S4 Silver захищений від Іскравість за допомогою подвійних відтяжок полум'я. АКБ стійкий до режимів Багато циклів "заряд/розряд". Цей режим характерний для міської їзди, коли стається рух з низькими темпами та частими зупинками.
Наша компанія електронмотор зняла відеообзор даного автомобільного акумулятора
Окрім АКБ ТМ Bosch на сайті представлені і інші моделі від різних виробників. Є аналогічний автомобільний акумулятор з нижчою ціною - акумулятор VARTA 6CT 60 Blue Dynamic (D47).

Автомобільний акумулятор Bosch S4 Silver 6СТ-60 євро відповідає європейським стандартам якості на 100%. Він забезпечує енергією автомобіль з середнім рівнем електроприлади (радіо, кондиціонер, склопідйомники тощо).

Автомобільні акумулятори Bosch серії S4 Silver випускаються у декількох модифікаціях, які ємкість яких становить від 40 до 95 А/ч, пусковий струм від 330 до 830 А. Є 11 моделей стандарту EN і 12 моделей стандарт JIS. Серед усього цього асортименту ви можете вибрати АКБ для легкових автомобілів, позадорожників і малотоннажного комерційного транспорту.

У широкому асортименті АКБ від різних виробників, є обслугововані і необроблені акумулятори. Найчастіше набуває другий тип, до якого належить ця модель ТМ Bosch. Необслугований - це означає, що Протягом усього часу використання приладу (від 5 до 7 років) вам не потрібно перевіряти його щільність і заряд, додавати електроліт і доливати дистильовану воду.

На ринку є безліч варіантів АКБ. Виділимо особливості цієї моделі: безперебійне забезпечення будь-яких систем безпеки, висока надійність роками, високий КПД при низькому заряді, герметична кришка (переп'ятає витеку електроліту).

На сайті встановлено рекомендовані роздрібні ціни, але вони не остаточні. Звоните Наш менеджер і вони відповідатимуть на всі ваші питання!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 540 А |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 092 S40 050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Правий + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |