


38 996 ₴
Плиткоріз Golz TS 250 чудово підходить для роботи з довгими масивними заготовками, верстат забезпечує максимально якісне різання без відколів і зазубрин. Модель має підлогову конструкцію, працює від однофазної електричної мережі з робочою напругою 220 вольтів.
Плиткоріз може застосовуватися на виробництві, так само він підійде майстрам, які виконують облицювальні та будівельні роботи. За допомогою цієї моделі можна буде різати будь-якого типу плитки, каменів, бетону, цегли та інших різновидів облицювальних матеріалів. Різання заготовок здійснюється за допомогою алмазного диска діаметром 250 мм, водночас розмір його посадкового отвору становить 25,4 мм.
Посилання на плиткорези та каменірези Golz:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| BS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 800 мм |
| MS400 | Камнеріз | 2200 Вт | 700 мм |
| TS 250 | Плиткорез | 1300 Вт | 1140 мм |
| TS 200 | Плиткорез | 1300 Вт | 720 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті та всі різновиди месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Ціна рекомендована роздрібна, однакова у всіх інтернет-магазинах!
Ищите промо коды на нашем Youtube канале!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1.3 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Максимальна глибина різу | 65 мм |
| Максимальна довжина різу | 1140 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 57 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 1140 |
| Стан | нові |