


24 596 ₴
Бойлер Drazice OKC 100, 0,7м2 model 2016 - пристрій, який за допомогою керамічного елемента нагріває воду, а запобіжний термостат забезпечує термоэлектробезопасность.
Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 оснащений покриттям IP 45, яке дозволяє розмістити пристрій над ванною. Модель має датчик гарячої води.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 має захисний магнієвий анод.
Ви зможете провести заміну нагрівального елемента без порушення герметичності бака бойлера завдяки керамічного нагрівального елементу, який розміщений в сталевій гільзі і приварений до кришки фланця.
Сталевий бак бойлера запобігає появі корозії і виникненню гальванічного ефекту.
Модель має функцію запобігання перегріву води.
Бойлер оснащений захистом від легионелл і функцією проти замерзання.
Температура води всередині котла досягає 74 ºC.
Ви можете усунути осад водного каменю, накип всередині бака завдяки сервісного люка.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| 43 кг | 125 л | 6 Бар | |
| 44 кг | 80 л | 6 Бар | |
| Drazice OKCE 100 | 39 кг | 100 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 5 | 28 кг | 50 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) | 39 кг | 75 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Час нагріву води до 50°С | 180 хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 32 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Регулювання температури | Плавна |