
41 854 ₴
Бойлер Drazice OKC 250 NTRR/SOL - пристрій непрямого нагріву підігріває воду від геліосистеми, яка включає в себе необхідні компоненти: власники, сонячні колектори, розширювальний бак і інші елементи для якісної роботи.
Drazice OKC 250 NTRR/SOL дає можливість підключити два теплообмінника від комбінованих джерел або зовнішнього джерела.
Drazice OKC 250 NTRR/SOL оснащений регулятором гарячої води - циркуляційним насосом або терхходовым клапаном.
Дана модель підходить для конденсаційних котлів.
Поява корозії запобігає спеціальний захисний шар.
Забезпечує мінімальні експлуатаційні витрати і низькі втрати тепла якісна ізоляція Covestro.
Головна особливість водонагрівача - це сталевий бак і кришка фланця, які запобігають виникненню гальванічного ефекту.
Час нагріву води становить 26 - 33 хвилини при перепаді температур 80 - 60 °С.
Ви зможете закріпити нагрівач серії TJ з різьбою 6/4".
Комплектація:
Бойлер Drazice OKC 250 NTRR/SOL
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 | 50 кг | 100 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 125, 1м2 model 2016 |
64 кг |
120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC160, 0.7м2 model 2016 | 77 кг | 120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 200, 0.7м2 | 79 кг | 195 л | 10 Бар |
| Drazice OKCV 160 model 2016 | 69 кг | 160 л | 10 Бар |
| Drazice OKCV 200 | 69 кг | 200 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 242 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 109 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1557 мм |
| Ширина | 607 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |