




787 878 ₴
Вартість моделі рекомендовано роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте, щоб отримати персональний промокод на знижку!
Апарат призначений для швидкого руйнування цегляних, а також бетонних конструкцій, розкриття доріг та інших завдань. Унікальна антивібраційна система миттєво поглинає вібрацію у порівнянні з молодшими моделями. Надійний циліндричний патрон забезпечить більш якісну роботу інструменту. Функція автовідключення вугільних щіток збільшує їх службу і дозволяє працювати максимально довго, не переживаючи про їх стан. Оригінальна комплектація Makita HM 1810 включає в себе: інструкцію, шестигранний ключ і фірмовий пластиковий кейс для зберігання Телефонуйте прямо зараз і замовляйте за максимально доступною ціною! Промокод на знижку можна отримати в чаті, а також по телефону нашої компанії!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові новинки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Модель Makita HM 1810 представляє з себе дуже надійний апарат з міцним суцільнометалевим корпусом. Робоча біта може бути встановлена в 6 положеннях на розсуд користувача. Світлова індикація моментально сповістить оператора на випадок несправності перемикача або збою в харчуванні.

Розробники приділили особливу увагу продуктивності Makita HM 1810. Тепер ви зможете працювати на повну потужність з мінімальним рівнем вібрації! Гранично допустима частота ударів становить 1100/мін. Споживана потужність — 2000 Вт. Ефективна вентиляція двигуна дозволяє успішно застосовувати апарат при серійних роботах.

Купуючи нову Makita HM 1810 у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним інструментом з заводською комплектацією!
Ми працюємо з топовими виробниками відбійних молотків та перфораторів зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте вже сьогодні і отримайте персональний промокод на знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 32.3 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 44.9 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1100 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |