-21%2 850 ₴
2 251,50 ₴
Обприскувач Marolex Hobby 7 л - якісна модель побутового класу, проводиться у Польщі. Обприскувач досить компактний, при експлуатації транспортується на плечі користувача. Обприскувач поршневий, має повністю механічну конструкцію.
Обприскувач ідеально підходить для використання в саду і на городах, з його допомогою ви зможете вносити рідкі добрива та засоби, які використовуються для боротьби з шкідниками на сільськогосподарські рослини і дерева. Модель практично цілком виготовлена з поліпропілену, він відмінно справляється з впливом агресивних і шкідливих речовин. Обприскувач має бак об'ємом 7 літрів.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Конструкція | Обсяг бака | Вага |
|---|---|---|---|
| Marolex Profession Plus 5 л | помпова | 5 л | 2.2 кг |
| Marolex Hobby 12 (11 л) | помпова | 11 л | 1.9 кг |
| Marolex Hobby 9 л | помпова | 9 л | 1.8 кг |
| Marolex Hobby 7 л | помпова | 7 л | 1.6 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 7 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 40 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Продуктивність | 1 літр/хв |
| Загальна вага | 1.6 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |