-13%



172 500 ₴
150 075 ₴
Дивіться наші відео огляду на продукцію Master і шукайте акційні промокоды! Ми пропонуємо тільки ексклюзивний товар!
Master DH 7160 являє собою потужну модель сучасного промислового осушувача, який можна успішно застосовувати для ліквідації наслідків у затоплених будівлях, квартирах, підвалах і складах. Модель досить зручна в експлуатації. У ній передбачені покращені ролики для вільного коригування положень. Компресор осушувача Master DH 7160 трирівневий із додатковою захисною функцією автоматичного розморожування. У моделі немає резервуара для збирання конденсату, оскільки в ній передбачена можливість постійної роботи зі стороннім відведенням вологи. Комплектація осушувача складається з оригінального фірмового паковання, гарантійного талону та детальної інструкції з експлуатації. Телефонуйте вже сьогодні та замовляйте за максимально вигідною ціною! Промокад на знижку можна отримати в чаті або телефоном компанії «Електромотор»!
Відома італійська компанія «Master» вже понад 50 років є беззаперечним лідером із виробництва мобільного теплового обладнання. Вона зареєстрована під брендом Dantherm Group і офіційно наявна в 13 країнах: Італії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Росії тощо. На заводах виробляють сучасне обладнання з повним дотриманням європейських стандартів. Завдяки багаторічному досвіду та висококваліфікованим працівникам ця компанія здобула величезну довіру у своїх клієнтів, кількість яких стрімко зростає з кожним роком. На нашому сайті вам пропонується виключно нова продукція компанії «Master» з офіційною заводською гарантією!
Виділіть хвилинку та подивіться коротке відео на цю модель:
На цей товар пропонується офіційна гарантія, яка становить 12 місяців!
Топові осушувачі повітря Master регулярно оновлюються на нашому сайті:

Ця модель має міцну та надійну металеву конструкцію з вбудованими додатковими ручками. Брак резервуара для відведення конденсату дає змогу розраховувати на його постійний сторонній відвід. Також розробники неабияк спростили доступ до повітряного фільтра.

Агрегат здатний ефективно працювати як під контролем електрогігростата, так і в безперервному режимі. Він проганяє до 1700 м3 повітря на годину, а за добу здатний відводити до 166 л води. Він чудово підійде для видалення вологи з особливо великих за обсягом приміщень.

Купуючи новий осушувач Master DH 7160 у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром у повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з топовими виробниками осушувачів повітря з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати персональний промокад на знижку!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Споживана потужність | 2.82 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 1624 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 1700 куб. м/мин |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 32 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 3 |
| Довжина | 582 |
| Фільтр повітряного потоку, що виходить | True |
| Мінімальний рівень вологості | 30 % |
| Максимальний рівень вологості | 90 % |
| Напруга живлення | 380 В В |
| Продуктивність за вологовидаленням | 166 л./добу |