-7%








15 653,74 ₴
14 557,98 ₴
Бойлер Drazice OKCE 160 - це простий в експлуатації і доступний за ціною електричний накопичувальний водонагрівач з потужністю 2,2 Квт.
Бойлер Drazice OKCE 160 вироблений відомою компанією Drazice в Чехії. Ця компанія вже зарекомендувала себе на ринку нагрівальної техніки як виробник якісної продукції і отримала масу позитивних відгуків від споживачів.

Електричний водонагрівач Drazice OKCE 160 використовують для нагріву води до встановленої вами температури. Нагрівання відбувається за рахунок електричного сухого Тена, який знаходиться в сталевий капсулі і у теплоізольованому баку. Під час процесу нагріву можна встановити робочу температуру нагрівального елемента з допомогою термостата в діапазоні від 5 до 74 градусів. Час, за який нагрівається вода, встановлює виробник. Після досягнення необхідної температури води, процес нагріву автоматично припиняється.

Бойлер ТМ Drazice серії OKCE 160 має конструкцію для вертикального настінного монтажу. При виборі місця для монтажу, зверніть увагу на вільне відстань навколо приладу. Якщо вам необхідно буде зробити який-небудь сервіс, важливо, щоб можна було легко дістатися до приладу. Для правильного і безпечного монтажу є рекомендації по установці від виробника. У комплект з пристроєм йде необхідний набір кріплення.

Электрический водонагреватель Drazice OKCE 160 имеет нижнее подключение труб для подвода холодной воды и вывода горячей. Чтобы не перепутать патрубки, их окрасили в разные цвета: красный цвет для вывода горячей воды и синий патрубок для подключения холодной воды.

Все бойлеры ТМ Drazice имеют фирменную коробку из прочного картона. Внутри упаковки есть уплотнители в виде пенопластовых вкладышей, которые максимально фиксируют прибор и защищают его от повреждений во время транспортировки.
Якщо ви ще не визначилися з вибором, наберіть наших менеджерів, вони допоможуть вам з вибором! І нададуть додаткову знижку!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 160 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Датчик перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |