-7%35 072,47 ₴
32 617,40 ₴
Бойлер Drazice OKCE 300S/1 MPa - накопичувальний водонагрівач, який гріє до 300 л води за допомогою електрики.
Drazice OKCE 300S/1 MPa оснащений поліуретановою 50мм теплоізоляцією, яка економить електроенергію і мінімізує втрати тепла.
Модель має функції захисту від перегріву, замерзання, від розмноження бактерій легіонел.
В межах до 70ºC ви зможете вибрати температуру води котла.
Бойлер має спеціальний фланцевий роз'єм, який призначений для встановлення електричного нагрівального елемента в якості додаткового обладнання.
Модель оснащена 65 мм теплоізоляцією без фреону.
Головна перевага водонагрівача - це сталевий бак і сталева кришка фланця, що запобігають появі корозії і гальванічного ефекту.
Продовжує термін служби пристрою магнієвий анод і високоякісна емаль, що покриває внутрішню поверхню резервуара.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKCE 300S/1 MPa (без тена)
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 500 NTR/BP | 120 кг | 500 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 300 NTR/BP | 108 кг | 296 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 300 NTRR/BP | 126 кг | 285 л | 10 Бар |
| Drazice OKCE 125 2-6kW | 43 кг | 125 л | 10 Бар |
| Drazice OKHE 125 Smart | 45 кг | 125 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 500 S/1 MPa | 121 кг | 500 л | 10 Бар |
| Drazice OKCEV 160 model 2016 | 54 кг | 42 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 200S | 68 кг | 200 л | 6 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 82 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1560 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |