


7 240 ₴
Акумулятор VARTA 6СТ 60 Silver Dynamic AGM (D52) - модель відноситься до преміальної серії, розрахована на використання з дорогими легковими автомобілями з об'ємом двигуна до 1,6 літрів. Акумулятор має тривалий робочий ресурс, виконаний в європейському тип корпусу.
Промокод на знижку ви зможете дізнатися, якщо подивіться наше відео! До того ж не забувайте, що з нами можна торгуватися!
Наше відео про роботу аналогічної моделі доступно на офіційному каналі:
Акумулятор відмінно поєднується з легковими автомобілями з великою кількістю споживачів електрики. Пристрій забезпечує запуск бензинового або дизельного двигуна з максимальною силою струму в 680 Ампер. Ємності батареї в 60 Ач цілком достатньо для харчування комп'ютерної бортової системи, роботи фар дальнього та ближнього освітлення, автомагнітоли, а так само для підігріву скла і сидінь. Модель відноситься до категорії проблемних, користувачеві не доведеться доливати рідину в електроліт. На верхній грані корпусу є голограма виробника, її практично неможливо підробити. Сам корпус виконаний з протиударного пластику, йому не страшні вібрації і трясіння.




У залежності від партії модель може проводиться або в Чехії, або в Німеччині, якість дуже висока, не залежить від заводу складання. Офіційна гарантія - 18 місяців.
Комплект поставки: акумулятор VARTA 6СТ 60 Silver Dynamic AGM (D52), гарантійний лист і керівництво користувача.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 680 А |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 560901068 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |