-7%17 745,40 ₴
16 503,22 ₴
Бойлер Drazice OKCEV 100 model 2016 - водонагрівач настінного типу з горизонтальною установкою. Пристрій нагріває воду до 74 °С.
Drazice OKCEV 100 model 2016 нагріває воду за допомогою керамічного елемента для господарських і технічних цілей.
До кришки фланця приварений нагрівальний елемент, який розміщується в сталевій гільзі. Саме така конструкція допомагає замінити нагрівальний елемент без порушення герметичності бака.
Ви можете не переживати у разі виникнення накипу, осаду або водного каменю, з допомогою сервісного люка ви без проблем очистіть внутрішню поверхню резервуара.
Модель має электроизоляционное покриття IP 42.
Магнієвий анод і якісна емаль, що покриває внутрішню поверхню котла, продовжує термін служби пристрою.
Потужність бойлера досягає 2 кВт.
На баку розміщена панель управління, яка включає в себе індикатор включення і вимикання котла, а також регулятор температури гарячої води.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKCEV 100 model 2016
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 500 NTR/BP | 120 кг | 500 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 300 NTR/BP | 108 кг | 296 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 300 NTRR/BP | 126 кг | 285 л | 10 Бар |
| Drazice OKCE 125 2-6kW | 43 кг | 125 л | 10 Бар |
| Drazice OKCE 200 | 76 кг | 200 л | 6 Бар |
| Drazice OKHE 125 Smart | 45 кг | 125 л | 6 Бар |
| Drazice OKHE 160 | 51 кг | 160 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 500 S/1 MPa | 121 кг | 500 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 42 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 121 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 524 мм |
| Ширина | 902 мм |
| Глибина | 563 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |