
23 699 ₴
Бойлер Drazice OKHE 100 Smart - пристрій, яке оснащене функцією HDO Smart що налаштовує роботу бойлера до ваших потреб.
Drazice OKHE 100 Smart оснащений електричним елементом, який нагріває воду в емальованим теплоізольованому баку. Термостат E1 контролює температуру води під час її нагрівання.
Ви можете нагрівати воду в декількох режимах завдяки електронного термостата E1.
Модель оснащена теплоізоляцією з поліуретану товщиною 55 мм
Панель управління має регулятор температури води і сигнальну лампу включення.
Drazice OKHE 100 Smart запобігає перегрів води, захист від легионелл і захист проти замерзання.
Ви зможете очистити бак від накипу, водного каменю і осаду завдяки сервісного люка.
Даний бойлер дозволить вам зробити заміну нагрівального елемента без пошкодження герметичності резервуара бойлера.
Модель має керамічний нагрівальний елемент, який розміщений в сталевій гільзі і приварений до кришки фланця.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKHE 100 Smart
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKCV 200 | 69 кг | 200 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 160 NTR/BP | 82 кг | 155 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 500 NTR/BP | 120 кг | 500 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 250 NTR/BP | 94 кг | 250 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 300 NTR/BP | 108 кг | 296 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 300 NTRR/BP | 126 кг | 285 л | 10 Бар |
| Drazice OKCE 125 2-6kW | 43 кг | 125 л | 10 Бар |
| Drazice OKCE 200 | 76 кг | 200 л | 6 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 76 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |