Інверторні генератори
- EU30IS1
- EU70iS
- 34081
- EU10IT1
- HHY 3050Si
- 34174
- 34074
- 34092
- GasEB-EU
- 120772
- 34264
- LC 2300 i
- 240011090
- 240021090
- 240022090
- HECHTIG3601
- HECHTIG4500
- HECHTIG1100
- HECHTIG2201
- 240014090
- 240015090
- 240038090
В умовах війни та нестабільності роботи енергетичної системи зростає попит на автономні та резервні джерела електропостачання. Підстрахувати на випадок аварії, перенавантаження чи іншої надзвичайної ситуації може генератор. Цей пристрій перетворює механічну, хімічну, теплову енергію в електричний струм. Генератори бувають портативними та стаціонарними, за типом палива - дизельними, бензиновими, газовими та комбінованими. Одні виробляють постійний струм, інші – змінний. За потужністю та цільовим призначенням розрізняють промислові та побутові моделі. Найкращим варіантом для квартири є інверторний генератор.
7 причин купити інверторний генератор
Економічність. У середньому споживають 0,3-0,5 літрів бензину на годину. Це на 40% менше, ніж традиційні моделі. Зменшення витрат палива забезпечує модуль, що в залежності від навантаження корегує число обертів двигуна.
Висока якість струму. Інверторна технологія дозволяє незалежно від коливань на вході отримувати стабільну напругу на виході. Максимальна похибка перетворення струму складає 2,5%.
Малі габаритно-вагові розміри. Більшість побутових моделей – компактні. Їх можна встановлювати навіть на балконах чи у добре вентильованих комірчинах. А відсутність маховика в конструкції робить їх вдвічі легшими за аналогічні традиційні пристрої.
Мобільність. Зазвичай інверторні генератори мають ручку для транспортування. Деякі моделі оснащені коліщатами, що робить їх схожими на дорожні валізи. Такі пристрої зручно брати в туристичний похід чи на природу.
Тиха робота. Одна з перешкод для встановлення дизельного генератора в житловому приміщенні – надмірна гучність (приблизно 90 дБ). Інверторні міні електростанції працюють набагато тихіше – на рівні 58-60 дБ. Шум чується як звичайна розмова.
Захищеність. Інверторні генератори не бояться стрибків напруги, мають повітряну систему охолодження. Клас захисту більшості моделей - IP23, а отже їх можна встановлювати у неопалювальних приміщеннях та за межами будинку. Пристрої не страждають від помірного впливу пилу та вологи.
Безпечність. Оснащені ефективною системою оптимізації процесу згоряння палива. В результаті відсоток шкідливої вуглекислоти у викидах суттєво зменшено. Але при експлуатації обладнання у житлових приміщеннях все ж рекомендується приєднувати шланг довжиною до 1,5 м для відведення відпрацьованих газів на вулицю.
Інверторні генератори належать до «розумної» техніки, бо працюють з використанням сучасної цифрової технології. «Мозком» пристрою є інверторна плата розміром з сірникову коробку. Вона забезпечує управління механізмами устаткування. У ЕКО- режимі потужність апарату підлаштовується автоматично під навантаження, що дозволяє оптимізувати витрати палива та збільшити моторесурс двигуна. Від звичайних бензинових генераторів інверторні моделі відрізняються подвійним перетворенням струму. Спочатку AC струм модифікується цифровою платою у DC. Надійшовши до регулятора, він вирівнюється до ідеальних показників. А потім знову трансформується у змінний струм, але високої якості. Саме такий потрібен для живлення побутової техніки.
Квартирні генератори: види та характеристики
Інверторні генератори відрізняються будовою, способом управління, формою вихідного сигналу, потужністю. Пристрої з відкритим корпусом призначені для значних навантажень. При інтенсивній експлуатації необхідна гарна вентиляція, адже обладнання сильно нагрівається. У запорошених приміщеннях краще ставити генератор з закритим корпусом. Він більш захищений від пилу та вологи. Крім того, корпус поглинає звуки, а тому такі моделі є оптимальним рішенням для будинків та квартир.
Форма вихідного сигналу інверторного генератора – синусоїда. Вона може бути чистою чи модифікованою. Вибір перетворювача залежить від чутливості техніки, яку він буде живити. Для електрозабезпечення холодильника, телевізора або систем освітлення достатньо напруги у вигляді модифікованої синусоїди. Для живлення аудіо- та комп’ютерної техніки, медичного обладнання більше підійде генератор з чистою синусоїдою.
На що ще звернути увагу при виборі генератора для дому?
Вид палива. Найбільшим попитом користуються бензинові установки.
Фазність. Пристрої бувають одно- та трифазними, комбінованими.
Потужність. Для квартири вистачить моделі на 3 кВт, дачі чи котеджу – на 5 кВт.
Спосіб управління – ручний чи електричний стартер.
Тип встановлення – стаціонарний чи портативний.
Витрата палива. Гарний показник – 0,25-0,5 л на годину.
Клас захисту - IP23 (стандарт) та IP54 (підвищена пило- та вологостійкість).
Час автономної роботи – умовно 3 категорії: до 6 годин, від 6 до 12 годин, від 12 до 20 годин.
Режим шуму. Чим менше показник дБ, тим краще. Генератори з кожухом працюють тихіше.
Додаткові функції: автоматичний регулятор напруги, датчик рівня палива, лічильник мотогодин, вольтметр, дисплей, тощо.
Інверторні моделі працюють на бензині та/або газу. Серед переваг бензинових генераторів: доступна ціна, низький рівень шуму, легкий старт навіть при низьких температурах. Але в них короткий термін безперервної роботи – від 5 до 8 годин. Моторесурс двигуна не перевищує 4000 годин. Вартість виробленого кіловату висока через дорожнечу бензину. Період праці газового генератора залежить від обсягу палива у підключеному балоні. Такі установки є пожежо- та вибухонебезпечними. Проте газ вважається екологічно чистішим паливом. Він не псує двигун, а отже генератор слугує довше.
Фазність генератора визначається мережею, від якої працює обладнання. Для електрозабезпечення квартир чи приватних будинків випускають однофазні пристрої. Генератори бувають мало- (1-3 кВт), середньо- (до 6 кВт) та високопотужними (до 10 кВт). Обладнання, що виробляє багато енергії, вважається промисловим, зазвичай є стаціонарним та важить до 100 кг. Потужність портативних побутових генераторів може досягати 8 кВт.
Скільки кВт потрібно для дому? Для живлення комп’ютера, холодильника, приладів освітлення у невеликому будинку чи квартирі достатньо 3 кВт. Якщо побутової техніки багато, краще придбати інверторний генератор на 5 кВт. Потреби житла з постійно працюючими системами – бойлером, насосом, електричним опаленням – задовольнить устаткування на 7-8 кВт.
Запуск обладнання з ручним керуванням потребує невеликих фізичних зусиль. Щоб воно запрацювало, необхідно потягнути за тросик стартера. Моделі з електричним запуском дорожчі, бо стартують без зусиль за допомогою розряду струму.
Найкращі пропозиції – від Elektromotor!
Наша компанія спеціалізується на продажах українського та іноземного побутового й промислового обладнання. «Електромотор» - провідний імпортер продукції та офіційний представник таких брендів, як Forte, Grundfos, Pedollo, Eldin, Wilo, тощо. Понад 20 років ми забезпечуємо якісною технікою малі та великі промислові підприємства України. Чисельність задоволених нами клієнтів обліковується тисячами!
Чому варто купувати в нас
Купити домашній інверторний генератор за найкращою ціною можна не лише в Києві, а й у Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, інших містах і селах України*. Зручний сервіс інтернет-магазину дозволяє вибрати та замовити уподобану модель за лічені хвилини. Щоб доставляти замовлення якомога швидше, ми співпрацюємо з провідними національними перевізниками.
*Важливо! На час війни не працюємо на тимчасово окупованих територіях та у зоні бойових дій.
Відео
Купуючи генератор для дому в Elektromotor,
Ви гарантовано отримуєте оригінальний товар