
18 962 ₴
Плиткоріз ProfiTech Diamant МС 180 - це невеликий компактний агрегат для різання плитки. Модель оснащується потужним електричним двигуном, дуже легка в експлуатації і не вимагає технічного обслуговування. Плиткоріз може виконувати прямі і кутові розпили плитки.
Плиткоріз відноситься до настільних електричних верстатів, що дозволяє виконувати операції по розпилюванні лицювальної і керамічної плитки, бетону і цегли. Найчастіше верстат даного класу використовують майстри при виконанні робіт з будівництва та ремонту. За допомогою даного обладнання ви зможете працювати із заготовками з максимальною довжиною до 305 мм, при цьому максимальна товщина різу не буде перевищувати 30 мм.
Посилання на плиткорізи:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| МС 180 | Плиткоріз | 750 Вт | 305 мм |
| TR 202 | Плиткоріз | 900 Вт | 650 мм |
| TR 252 | Плиткоріз | 1500 Вт | 1200 мм |
| TR 232L | Плиткоріз | 1100 Вт | 1200 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profitech Diamant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина різу | 30 мм |
| Максимальна довжина різу | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ЧПУ | Ні |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 180 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 250 |
| Ширина | 470 |
| Довжина | 580 |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Товщина заготовки | 30 мм |
| Довжина заготівлі | 305 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 220.0 |