

15 990 ₴
Плиткоріз Stark TC 960-230 - сучасна модель професійного класу, плиткоріз підтримує суху і мокру різання заготовок, може виконувати розпилювання під кутом. Модель має підлогову конструкцію, а для кращого транспортування, його ніжки можуть складатися.
Модель використовується при різанні плитки, штучного і натурального каменю, цегли, бетону та інших аналогічних матеріалів. Плиткоріз найчастіше використовується майстрами при проведенні облицювальних робіт, так само при певних умовах верстат підійде і для використання на виробництві. На плиткорезе встановлений асинхронний електричний двигун з номінальною потужністю 800 Вт. Мокра різання заготовок дозволить суттєво знизити можливість розколу плитки.
Посилання на плиткорізи та каменерізи Stark:
| Модель | Конструкція | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| TC-400-180 Profi | Настільна | 600 Вт | будь-яка |
| TC 960-230 | Складана | 800 Вт | 920 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 51 кг |
| Максимальна глибина різу | 46 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 220.0 |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 |
| ЧПУ | False |
| Угол реза | 45 град. |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 230 |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 960 |
| Ширина столу | 400 мм |