



54 999 ₴
Компресор Metabo Mega 580-200 D - високопродуктивна воздухонагнетательная станція з ресівером на 200 літрів. На професійному двухцилиндровом агрегаті з клиноремінною передачею стиснення повітря здійснюється в два етапи. Прилад можна використовувати в суворих умовах, навіть при низькій температурі він не вимагає яких-небудь підготовок для роботи. Обладнаний спеціальним редуктором з фільтром, який дозволяє регулювати робочий тиск для підключення певного інструменту. Рукоятка і транспортувальні колеса допомагають переміщувати габаритний компресор по робочому майданчику, а поворотне колесо з фіксатором забезпечує компресора стійкість.
Компресор Метабо Мега 580-200 D використовують для підключення декількох пневматичних інструментів одночасно. Таку станцію активно застосовують на будівельно-ремонтних ділянках і виробничих підприємствах, де потрібно потужне обладнання. Прекрасні технічні характеристики компресора дозволяють виконувати роботи навіть в суворих умовах.
Майже цілий вік на п'єдесталі якісного електрообладнання знаходиться компанія Metabo. А зароджувалась вона, коли сучасні зразки інструментів тільки починали набувати сучасну форму. Роки зробили своє – зараз Метабо один з найбільших німецьких виробників електроінструменту. І вона популярна не тільки в Європі, а і в країнах Азії, Північній і Південній Америці. Така затребуваність досягається за рахунок надійності кожного окремо взятого інструменту. Бо німці підходять до створення всіх механізмів з найвищою точністю. На ринок йдуть лише «ідеальні» моделі. Такі ви можете придбати в нашому магазині.
Корисні посилання на компресори Metabo
| Модель | Вага, кг | Розмір бака, л | Продуктивність, л/хв |
|---|---|---|---|
| Mega 350-100 D | 69 | 90 | 320 |
| Power 180-5 W OF | 16 | 5 | 160 |
| Basic 250-50 W OF | 32 | 50 | 220 |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів. Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи компресор Metabo Mega 580-200 D Ви отримаєте надійний інструмент з офіційною гарантією якості.
Рекомендована роздрібна ціна однакова у всіх інтернет-магазинах.
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі та отримуйте знижку!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 136 кг |
| Продуктивність | 510 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Вид компресора | Поршневий |
| Максимальний тиск, Бар | 11 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 1430 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга мережі | 380 В |