-15%



3 749 ₴
3 186,65 ₴
Показати оптові ціниТример акумуляторний AL-KO GT 4030 Energy Flex належить до компактних і ефективних пристроїв з низьким рівнем шуму. Дана автономна модель функціонує від літій-іонного акумулятора потужністю 40 Ст. Ріжучий елемент виконаний з міцної волосіні. Эллектротриммер здатний працювати без підзарядки 60-80 хвилин. За допомогою телескопічної ручки і поворотної головки з захисною ручкою ви зможете зрізати рослинність у важко доступних місцях і швидко привести в порядок велику територію. Також, довгу службу тримера забезпечує вбудована термозахист.
Тример акумуляторний AL-KO GT 4030 Energy Flex призначений для догляду за рослинністю в саду, заміському ділянці, території біля будинків. Він зручний і простий в експлуатації за рахунок невеликої ваги і відсутності проводів. У цьому пристрої можна регулювати довжину нитки при максимальній ширині різання 300 мм. Також, телескопічна ручка дозволяє встановити необхідну висоту для максимальної зручності керування тримером.
Німецька компанія AL-KO існує на ринку більше 80 років. Це відомий виробник надійної і якісної садової техніки, кліматичного обладнання, автоприцепной техніки. Великий асортимент продукції включає в себе бензопили, тримери, газонокосарки, мотокоси, снігоприбирачі, мотокультиватори, мотоблоки, аератори і багато іншого, що необхідно для догляду за територією та обробки ґрунту. Компанія випускає пристрої і обладнання під такими торговими марками, як: EasyFlex, Energy Flex, Power Flex, Easy. Корпорація AL-KO користується успіхом у всьому світі. Її представництва розташовані в Україні, Росії, у Східній Європі та в Азії. Велика кількість офіційних сервісних центрів надають інформаційну підтримку та якісне обслуговування на вищому рівні.
Корисні посилання на мотокоси і тримери AL-KO
| Модель | Вага, кг | Тип штанги | Максимальна ширина скошування, мм | Потужність двигуна, л. с. |
|---|---|---|---|---|
| Solo by AL-KO 116 B | 5,6 | нерозбірна | 410 | 1 |
| Solo by AL-KO 132 | 7,9 | нерозбірна | 410 | 1,22 |
| Al-KO BC 225 B Classic | 5,9 | нерозбірна | 410 | 0,95 |
| AL-KO GT 36 Li | 2,4 | 300 | 0,8 | |
| BC 1200 E | 5,1 | розбірна | 350 | 1,63 |
| BC 225 B Classic | 5,9 | нерозбірна | 410 | 0,95 |
У нашому магазині Електромотор ви знайдете більше 17 тис. товарів від світових лідерів-виробників. В тому числі, інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, тримери, газонокосарки та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на тримери ТМ AL-KO серії Energy Flex становить 24 міс.
Головний офіс і склад нашої компанії розташований в Києві. На складі представлений широкий асортимент продукції відомих брендів, в тому числі і ТМ AL-KO. У всіх бажаючих є можливість забрати замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи тример акумуляторний AL-KO GT 4030 Energy Flex Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумуляторний |
| Живлення | Літій-іонний акумулятор |