-13%
5 128 ₴
4 461,36 ₴
Циркуляційний насос Leo 3.0 270 Вт Hmax 8 м Qmax 170 л/хв (774452) з економним електричним мотором на 0,27 кВт має чавунний корпус і три швидкості на ручному управлінні. Дана модель приладу виробляє 170 л в хвилину при максимальному напорі 8 метрів і тиск в системі 10 Бар. Двигун виконаний з мідною обмоткою статора і валом з металокераміки. Насос можна використовувати, якщо температура навколишнього середовища не більше +40 градусів. Щоб запустити циркуляційний насос в роботу вам знадобиться мережа на 220-240 В з напругою 50 Гц.
Циркуляційний насос Leo 3.0 270 Вт Hmax 8 м Qmax 170 л/хв (774452) - це спеціалізований прилад, призначений для використання в закритих системах опалення та водопостачання. Даний тип насоса працює в безперервному режимі, тому низький рівень шуму, економічне споживання електрики і надійні комплектуючі є важливими характеристиками приладу.
Всесвітньо відома китайська компанія LEO Group Co займається виробництвом насосів різного призначення. Потужності компанії дозволяють випускати понад 4,5 млн одиниць товару у рік. Експорт товару відбувається 163 країни по всьому світу. Висока якість виробництва, надійні комплектуючі і висококваліфіковані фахівці забезпечують виробнику постійний попит на продукцію ТМ LEO. Виділимо основні напрями, для яких компанія Лео випускає насоси: нафтохімічної та металургійної промисловості, раціональне використання водних ресурсів, побутового призначення.
Корисні посилання на насоси
| Модель | Потужність, кВт | Матеріал | Максимальний напір, м | Сфера застосування |
|---|---|---|---|---|
| Циркуляційний насос Grundfos Alpha 2 25-40 N | 0.22 | чавун | 4 | побутової |
| Циркуляційний насос Dab A T 50/180 | 0,05 | чавун | 5,8 | побутової |
| Циркуляційний насос Hi-Therm HTGN 25/40-130 | 0,5 | чавун | 4 | побутової |
На сайті "Електромотор" представлений великий вибір продукції відомих виробників в різних сферах застосування. Їх кількість перевищує 15 тис. найменувань. Це такі товари, як: посуд та техніка для дому, ручний професійний інструмент, кліматичне обладнання, техніка для саду та городу, насосні станції, комплектуючі, тримери, додаткові аксесуари, і багато іншого найвищої якості. Офіційна гарантія від виробника на насоси ТМ Leo складає 12, 18 і 24 міс.
Компанія Електромотор і головний її склад розташовані в місті Київ. На складі представлені товари від відомих світових брендів, в тому числі і продукція ТМ Leo. Ви можете оформити доставку замовлення перевізником у будь-який населений пункт України або забрати самовивозом зі складу або офісу.
Купуючи циркуляційний насос Leo 3.0 270 Вт Hmax 8 м Qmax 170 л/хв (774452) Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, менеджери дадуть відповідь на всі питання!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний напір | 8 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 6 кг |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 180 мм |