
10 233 ₴
Компресор ABAC Star Silent OS15P L6 195 л (1129740291) має горизонтальний ресивер на 6 л, легкий вага, низький рівень шуму і вібрацій. Модель укомплектована чіткими манометрами, які показують тиск в ресивері. В даному компресорі використовується бесмасляный електродвигун потужністю 1100 Вт, що забезпечує безперебійну роботу пристрою. Надійна конструкція з міцних матеріалів захищена від корозії, стійка до механічних пошкоджень.
Компресор ABAC Star Silent OS15P L6 195 л (1129740291) відноситься до невеликого компактного пристрою, що працює від мережі 220 В. З його допомогою можна виконувати фарбувальні роботи, накачувати шини, робити продування та промивання на професійному рівні, працювати з пневматичними інструментами.
Відома італійська компанія ABAC займається виробництвом компресорів різного виду вже більше 70 років. В асортиментній лінійці фірми представлені бензинові, електричні, поршневі, гвинтові, олійні та безмасляні компресори. Висока якість, надійна робота і постійне удосконалення моделей зробили продукцію ТМ ABAC лідером на ринку. За рахунок компактних конструкцій, оснащених транспортувальні колесами, компресора зручно зберігати і перевозити по потребі. Доступні ціни та різноманітність в комплектації дозволяють задовольнити індивідуальні запити споживачів.
Корисні посилання на компресора
| Модель | Вага, кг | Привід | Тип | Частота обертання |
|---|---|---|---|---|
| Компресор ABAC Pole Position 015 | 14 | прямий | поршневий | 3400 |
| Модель Pole Position O P 20 | 24,5 | прямий | поршневий | --- |
| Компресор ABAC Pole Position OM195 Red Line | 18 | прямий | поршневий | 2850 |
Компанія Електромотор завжди рада надати покупцю індивідуальну знижку. На сайті представлена велика кількість товару за рекомендованими цінами від виробника. Ціни можуть змінюватися в залежності від товару і його кількості в замовленні.
Є офіційним представником понад 200 заводів. Гарантуємо 100% оригінальність продукції і краще обслуговування. Офіційна гарантія на продукцію від виробника. Сервісні представництва і швидка реакція на запити покупців.
Купуючи компресор ABAC Star Silent OS15P L6 195 л (1129740291) Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Вага | 19 кг |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 6 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Висота | 521 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |