
67 861 ₴
Компресор ABAC A49 200CT4 200 к. (4116000235) пересувного типу має вага 105 кг. Потужність електромотора, що працює від мережі 380 В становить 3000 Вт. Він адаптований до безперебійної роботи в тривалому режимі і в складних умовах. При максимальному тиску в 11 Бар продуктивність пристрою досягає 553 літра в хвилину. Зручну і легку транспортування забезпечують два великих колеса ззаду і два поворотних колеса спереду. Ресивер з міцної сталі має обсяг в 200 л. Коефіцієнт корисної дії в даному компресорі дорівнює 75 %.
Компресор ABAC A49 200CT4 200 к. (4116000235) з ремінним приводом відноситься до професійного типу. Найчастіше його використовую на СТО, у великих майстернях, на виробництві. Це незамінний агрегат, який економно споживає електроенергію і ефективно замінює фізична праця.
Відома італійська компанія ABAC займається виробництвом компресорів різного виду вже більше 70 років. В асортиментній лінійці фірми представлені бензинові, електричні, поршневі, гвинтові, олійні та безмасляні компресори. Висока якість, надійна робота і постійне удосконалення моделей зробили продукцію ТМ ABAC лідером на ринку. За рахунок компактних конструкцій, оснащених транспортувальні колесами, компресора зручно зберігати і перевозити по потребі. Доступні ціни та різноманітність в комплектації дозволяють задовольнити індивідуальні запити споживачів.
Комплектація:
Корисні посилання на компресора
| Модель | Вага, кг | Привід | Тип | Частота обертання |
|---|---|---|---|---|
| Компресор ABAC Pole Position 015 | 14 | прямий | поршневий | 3400 |
| Компресор ABAC A49 200CT3 200 л (4116000234) | 109 | ремінний | поршневий | --- |
| Компресор ABAC Pole Position OM195 Red Line | 18 | прямий | поршневий | 2850 |
Компанія Електромотор завжди рада надати покупцю індивідуальну знижку. На сайті представлена велика кількість товару за рекомендованими цінами від виробника. Ціни можуть змінюватися в залежності від товару і його кількості в замовленні.
Є офіційним представником понад 200 заводів. Гарантуємо 100% оригінальність продукції і краще обслуговування. Офіційна гарантія на продукцію від виробника. Сервісні представництва і швидка реакція на запити покупців.
Купуючи компресор ABAC A49 200CT4 200 к. (4116000235) Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Вага | 105 кг |
| Максимальний тиск | 1.1 МПа |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Довжина | 1437 мм |
| Висота | 1047 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |