









41 598,96 ₴
Прочистная машина Milwaukee M18 FUEL FFSDC10-0 є новою розробкою для механічної прочищення засмічень на каналізаційних відводи. Акумуляторна техніка зводить зусилля до мінімуму, оскільки ліквідація оточеного осаду відбувається під дією енергії мотора.
Комплектація:
- Ранець;
- барабан;
- трос, 15 м (1х10 мм);
- набір насадок і знімачів;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
*акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект поставки
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Milwaukee |
| Вага | 13.4 кг |
| Габарити | 530х480х460 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців місяців |
| Клас | професійний |
| Кількість акумуляторів | немає в комплекті |
| Максимальний діаметр труби | 75 мм мм |
| Мінімальний діаметр труби | 50 мм |
| Напруга акумулятору | Вісімнадцять |
| Живлення | акумуляторний |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Упаковка | картонна коробка |
| Частота обертання | 250 об/хв |