
23 660 ₴
Газонокосарка Hyundai L 5620S — самохідна модель зі сталевим корпусом, обладнується 4-тактним бензиновим двигуном Hyundai ICV200 (5.6 кінських сил).
Підходить для догляду за газоном на середніх за площею ділянках, забезпечує ширину косіння за один прохід 55 см. Газонокосарка найчастіше використовується на ділянках біля приватних будинків, дач, а також у саду, парковій зоні.
Центральне регулювання висоти косіння. Центральне регулювання висоти зрізу трави дає змогу вибрати регулювати висоту від 25 до 75 мм.
Самохідний привод. Задній привод на колеса неабияк спрощує процес експлуатації газонокосарки та знижує фізичне навантаження на користувача.
Hyundai — конгломерат великих компаній, які виробляють автомобілі, мотори, електроніки, будівельну та сільськогосподарську продукцію, мотопомп, генератори та інше промислове та побутове обладнання. Бренд був заснований 1947 року на території Південної Кореї. Виробництво продукції бренда розташоване на території Кореї та Китаю. Продукція Hyundai експортується у понад 120 країн світу на всіх житлових континентах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 550 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Hyundai ICV200 |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |