

12 946 ₴
Культиватор Weima WM450 — доступна модель із 4 татканим бензиновим двигуном. Культиватор використовується для оброблення невеликих і середніх за площею ділянок. Призначений виключно для побутового використання.
Культиватор чудово підходить для використання в саду або ж на городі, з його допомогою відбувається розпушування й прополювання ґрунту. Здатний забезпечити ширину культивації за один прохід 42 см. Має зручний кермом керування з ергономічними ручками. Двигун працює на бензині, водночас об'єм паливного бака становить 1.4 літра.
Глибина оброблення. Користувач самостійно може регулювати глибину оброблення ґрунту від 5 до 20 см включно.
Металеві фрези. За культивацію ґрунту відповідають 16 фрез, вони зроблені з міцного металевого сплаву.
Компанія Weima була заснована в місті Чунцин на території Китайської Народної Республіки. Бренд входить до провідних у Китаї з виробництва дизельних і бензинових двигунів, снігоприбирачів, генераторів, мотопомп і сільськогосподарської техніки. У компанії працює понад 700 працівників тільки в Китаї, водночас вона має 50000 м2 виробничих площ. Продукція бренда на цей момент представлена в понад 70 країнах світу на всіх житлових континентах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Weima WM156F/P |
| Максимальна ширина обробки | 42 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 98.5 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.4 л |
| Об'єм масляного бака | 0.35 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 34 кг |