



787 878 ₴
Культиватор Pubert Nano R80 належить до класу легких моделей і призначений насамперед для побутового використання. Важливою перевагою культиватора є його збирання на заводі бренда у Франції.
Культиватор ідеально підходить для використання на городах і присадибних ділянках. Дає змогу якісно розпушувати та вирівнювати ґрунт, а також підрізати коріння бур'янів. Може обробляти ґрунт на максимальну глибину до 20 см включно.
Бензиновий двигун. Встановлений 4-тактний бензиновий двигун Pubert R80C з ручним запуском. Номінальна потужність двигуна становить 1.9 кінських сил, об'єм робочого циліндра становить 78.5 см3.
Регулювання ширини культивації. Конструкція дає змогу користувачеві самостійно виставити одне з двох значень ширини культивації: 30 або 46 см.
Компанія Pubert була заснована у Франції 1840 року в Шантонні, компанія виробляє культиватори, мотоблоки, снігоприбиральні техніки, шредери та скарифікатори. Бренд випускає бензинову, акумуляторну й електричну техніку. Виробництво товарів здійснюється у Франції та Китаї, на французькому заводі працює понад 400 працівників. Більшість продукції (понад 70%) експортується за межі Франції, зокрема й в Україну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | R80C |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 78.5 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |