-7%
20 706 ₴
19 256,58 ₴
Мобільний піскоструйний апарат Unicraft MSSG 105 A використовується для очищення різних типів поверхонь від забруднень. Має 2 пари коліс для швидкого та зручного транспортування.
Апарат використовується для очищення поверхонь із каменю, бетону, металу, найчастіше застосовується в різних майстернях, СТО, на виробництві та в будівельній галузі. Очищення відбувається завдяки постійній циркуляції піску. Може знімати іржу, лакофарбове покриття. Має контейнер об'ємом 106 літрів.
Характеристики:
| Середня витрата повітря | 420 л/хв |
| Робочий тиск | 5.5-7.9 Бар |
| Впускний шланг, довжина | 2500 мм |
| Всмоктувальний шланг, довжина | 2500 мм |
| Абразивне зерно | 0.12-0.18 мм |
| Діаметр сопла | 7 мм |
| Електрична потужність | 1200 Вт |
Електричний двигун. Обладнується електричним двигуном із повітряним охолодженням, його номінальна потужність становить 1200 Вт.
Ергономічний пістолет. Має зручний і ергономічний піскоструминний пістолет із пензлем.
Компанія Unicraft належить промисловій групі Sturmer Maschinen, бренд був заснований на території Німеччини. Компанія розробляє та виробляє різне станочне обладнання. На цей момент продукція бренда експортується у 67 країн світу на всіх житлових континентах. Заводи компанії розташовані в Німеччині та Азії, водночас якість верстатів не залежить від заводу-виробника та всюди перебувати на приблизно одному високому рівні.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Unicraft |
| Робочий тиск | 7.9 бар |
| Витрата повітря | 0.42 куб. м/хв |
| Об'єм завантаженого абразивного матеріалу | 106 л |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 27 кг |