





31 000 ₴
Для цієї газонокосарки ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну! А ще з нами можна вигідно торгуватися! Телефонуйте та замовляйте прямо зараз!
Не так давно відомий японський виробник Honda випустив ексклюзивну модель газонокосарки Honda HRX 537 C5 VYEA , яка вже отримала неймовірний попит. Тепер доглядати за газоном стане ще легше! Самохідний агрегат може похвалитися добре регульованою швидкістю різання за досить тихої роботи двигуна. Корпус моделі виготовлений із високоміцного поліпропілену HONDA XENOY®, що також захищає модель від прямих сонячних променів. Висота зрізу регулюється в 7 положеннях (19-101 мм). За безперервну потужність відповідає двигун Honda GCV 190 з функцією автоматичного всмоктування. Компактна панель керування забезпечує користувачеві повний комфорт від початку та до кінця роботи. Телефонуйте вже сьогодні й отримуйте гарне знижку!
Торгова марка Honda — це безумовний лідер із виробництва моторизованого обладнання, яка має понад 20 мільйонів клієнтів по всій новій кулі! Наша компанія вже багато років є офіційним дилером продукції Honda на території України. Модельний ряд новинок щотижня оновлюється на нашому сайті. Уся продукція постачається з офіційною гарантією, а також у повній комплектації від виробника.

Унікальна система скошування від розробників Honda дає подрібнити, розкидати, а також збирати траву в кошик без додаткових пристосувань. Це позбавляє вас потреби придбання зайвих інструментів! Максимальна ширина стриження, на яку ви можете розраховувати, становить 53 см.

Ця система дає змогу від'єднувати муфту різальної системи від двигуна, у такий спосіб захищаючи агрегат від механічних пошкоджень. Також ви зможете швидко спустошити травозбірник без потреби в зупинці двигуна. Варто зазначити, що об'єм травозбірника становить 85 л — цього вдосталь для продуктивної роботи на великих площах!

Заказивши модель Honda HRX 537 C5 VYE на нашому сайті, ви заощадите масу часу, який раніше виводили на уход за газоном!
Ми працюємо тільки з найбільш топовими виробниками газонокосарок. Вся продукція постачається з офіційною заводською гарантією!
Вартість не є остаточною і може бути набагато нижчою! Телефонуйте вже зараз і торгуйтеся!
Основні особливості моделі Ви зможете побачити в нашому огляді:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 101 мм |
| Об'єм травозбірника | 85 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | GCV 190 |
| Об'єм паливного бака | 0.95 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |