





3 999,22 ₴
Електрокоса Sequoia SEB2000U — продуктивна модель з електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Конструкція коси максимально збалансована й ергономічна, водночас двигун розташований у верхній частині.
Електрокоса ідеально підходить для догляду за ділянкою в саду, парковій зоні або біля будинку. З її допомогою можна швидко й ефективно скошувати траву та зрізати бур'яни та невеликі кущі. Для роботи коси її необхідно під'єднати до однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Наплічний ремінь. Наявність наплічного ременя дає змогу рівномірніше розподілити навантаження на всьому тілі користувача.
Різальна оснастка. Як різальне обладнання можна використовувати волосінь або ніж. Ширина косіння під час використання волосіні становить 38 см, під час використання ножа 25.5 см.
Бренд Sequoia веде свою діяльність ще з 90-х років минулого століття, він був заснований українською компанією ESCO. Розробляють продукцію компанії вітчизняні інженери в нашій країні, але виробничі потужності розташовані в Китаї. На цей момент в асортименті компанії представлені ланцюгові пили, снігоприбирачі, мотокоси та тримери. Продукція SEQUOIA має доступну ціну, але водночас вирізняється досить непоганою якістю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |