




4 599 ₴
Електропила Gartner CSE-2645 — нова досить потужна та функціональна модель. Здатна різати практично будь-які види деревини. Виробляється в Китаї.
Електропилу можна використовувати для обрізання гілок дерев, розпилювання не дуже великих колод, у будівельній сфері, а також під час заготівлі дров. Має вбудований електричний двигун із номінальною потужністю 2600 Вт, він працює від однофазної мережі з напругою 220 вольтів.
Пиляльна шина. Має пиляльний шиний довгий на 45 см, може бути використана навіть для розпилювання масивних колод.
Система безпеки. Має систему автоматичного гальмування пиляльного ланцюга, так само треба зазначити наявність захисного кожуха.
Компанія Gärtner — це новий європейський бренд, який розробляє та виробляє різну садову техніку та інструменти. Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, розрахована на тривалий термін експлуатації. Усі товари виробляються в Китаї. Офіційна гарантія (на більшість асортименту продукції) — 24 місяці.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 450 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 15.8 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Вага | 5.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |