-9%




4 999 ₴
4 549,09 ₴
Тример Ryobi RY18LT33B-0 — доступна та досить функціональна модель для побутового використання, працює від акумуляторної батареї з напругою 18 вольтів (зарядний пристрій і АКБ не входять до комплекту постачання).
Тример чудово впорається за доглядом по газону на ділянці біля будинку, у саду, а також у будь-якому іншому місці. За косіння трави відповідає тримерна головка з волосінню, вона забезпечує ширину косіння у 33 см за один прохід.
Регулювання режиму роботи Користувач може максимально швидко перемкнути режим роботи скошування трави на режим оброблення крайки газону.
Додаткова ручка. У конструкції тримера передбачена можливість регулювання положення додаткової ручки щодо штанги.
Компанія починає свою історію з далекого 1943 року — тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного лиття для японської промисловості. Ryobi — це якісний професійний інструмент. На сьогодні компанія виробляє інструменти та садове обладнання. Компанія Ryobi Limited — величезна міжнародна компанія, що охоплює 2020 рік 16 дочірніх представниць, Ryobi здійснює офіційні постачання у 150 країн світу, зокрема в Україну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 330 мм |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |