
62 936 ₴
Бензиновий генератор AGT 8203 HSB — досить потужна модель від румунського виробника. Важливою особливістю генератора є можливість виробництва як однофазного електричного струму 220 вольтів, так і трифазного струму 380 вольтів.
Генератор може використовуватися у разі вимкнень електрики для резервного електропостачання будинку, магазину, невеликих промислових об'єктів. Потужність генератора в однофазному режимі становить 4 кВА і 7 кВА в трифазному режимі.
Японський двигун. Виробник встановив на генераторі 4-тактний бензиновий двигун японського виробництва Honda GX390, він має верхнє розташування клапанів OHV. Номінальна потужність — 13 кінських сил.
Тривала автономність. Обладнується паливним баком об'ємом 6,1 літра, водночас середній рівень споживання палива становить 313 г/кВтЧас.
Компанія AGT — виробничо-торговельна компанія, була заснована ще 1994 року на території Румунії. Під ім'ям бренда випускається електричне обладнання, генератори, інструменти. Виробничі потужності компанії розташовані в Румунії, бренд ретельно контролює рівень якості своєї продукції та її надійність. На цей момент продукція AGT успішно реалізується в багатьох країнах Європи, зокрема й в Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Вага | 76 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |