




13 889 ₴
Культиватор Parkside PBGK 1400C3 = продуктивна сільськогосподарська модель із бензиновим двигуном. Культиватор порівняно компактний, його переднє колесо має складану конструкцію для забезпечення простішого транспортування.
Культиватор використовується для розпушування та підготовки ґрунту перед садінням насіння. Найчастіше застосовується на городах і присадибних ділянках. Максимальна глибина оброблення ґрунту може досягати 26 см.
Ширина оброблення. Ширина оброблення ґрунту за один прохід може становити 36 або ж 56 см.
Бензиновий двигун. Виробник встановив на культиваторі 4-тактний бензиновий двигун із повітряним охолодженням, його номінальна потужність — 3.7 кінських сил. Обсяг робочого циліндра — 150 см3.
Торгова марка Parkside — це асортимент інструментів і обладнання, доступних у магазинах Lidl. Велика мережа магазинів у Європі. Ця лінійка продукції, що належить до сегмента DIY (зроби сам), стала широко відомою завдяки поєднанню доступної ціни та надійної якості. Parkside пропонує різноманітні інструменти, починаючи від електродрилів і торцювальних пил до електричних шліфувальних машин і зварювальних апаратів Ця торгова марка стала популярним вибором для тих, хто цінує поєднання доступності, функціональності та надійності в інструментах для виконання різних завдань.. Всі товари під брендом Parkside піддаються суворому контролю якості, що забезпечує задоволення потреб як досвідчених майстрів, так і тих, хто тільки починає свій досвід у галузі ремонту та будівництва.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 36 см |
| Максимальна ширина обробки | 56 см |
| Максимальна глибина обробки | 26 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |