








3 594 ₴
Тример Einhell GE-CT 18/30 Li — Solo
Німецький великий виробник різних електроінструментів і обладнання, який зарекомендував себе на ринку понад 45 років. Наша компанія є офіційним дилером продукції Einhell на території України. Ми продаємо тільки 100% оригінальний товар. Весь модельний ряд обладнання виробництва Einhell, представлений на нашому сайті, має офіційну гарантію від заводу-виробника. Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснює авторизована мережа сервісних підприємств по всій Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |