






7 599 ₴
Мийка високого тиску Hecht 323 — компактна електрична модель із досить високим максимальним робочим тиском 165 барів. Довгі шланг і кабель електроживлення дають змогу збільшити радіус експлуатації мийки.
Мийка використовується для очищення різних поверхонь від забруднень під впливом води під високим напором. З її допомогою можна мити авто, терас, тротуарів, фасадів та інших поверхонь. Має високу продуктивність роботи на рівні 330 л/год. Працює від однофазної мережі 220 вольтів.
Варіативна форсунка. Регулювання витрати води та напрямку струменя відбувається за допомогою варіативної форсунки.
Робота з мийними засобами. Може виконувати мийку поверхонь із використанням мийного засобу, для цього передбачена наявність інтегрованого бака.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 165 бар |
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |