




3 999 ₴
Мийка високого тиску Stanley SXPW14L-E — електрична модель побутового класу, може використовуватися спільно з різними змінними насадками. Мийка виробляється на заводі бренда в Китаї.
Мийка найчастіше використовується для миття фасадів, доріжок, різного транспорту. Продуктивність мийки може досягати 390 л/хв, а максимальний тиск — 110 барів. Потужність становить 1400 Вт, мийка працює від однофазної електромережі 220 вольтів.
Поршневий насос. На мийці встановлений аксіально-поршневий насос з алюмінію, водночас його пластина зроблена з неіржавкої сталі.
Автоматичне вимкнення. Під час відпускання курка пістолета відбувається автоматичне вимкнення мийки високого тиску.
Всесвітньо відома компанія Stanley Black&Decker Inc. існує понад 150 років. Вона була заснована Фредеріком Стенлі в США. За цей довгий період, компанія представила широкий асортимент різної продукції, яка містить: ручний інструмент, електроінструмент, аксесуари та витратники, спеціальний інструмент і товари для догляду за садом і городом. Продукція під ТМ Stanley має великий попит у всьому світі. Висока якість, надійні комплектуючі та сучасні технології вже заслужили високий попит серед споживачів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.43 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 3 м |