-16%


9 944 ₴
8 352,96 ₴
Мотопомпа "NPO" MP20-80 може перекачувати чисту та не дуже забруднену воду. Мотопомпа обладнана міцною металевою рамою, вона пофарбована та має захист від впливу корозії.
Мотопомпа здебільшого використовується для сільськогосподарського поливання садів, полів і городів. Вона може проводити забір води практично з будь-яких резервуарів: колодязів, водойм, бочок та інших. Подавання води може здійснюватися на максимальну висоту до 20 метрів включно.
Перекачується рідина. Конструкція мотопомпи дає змогу їй перекачувати воду з сторонніх частинок із максимальним діаметром до 8 мм. Максимальна температура води, що перекачується, може досягати 80 градусів.
Високий рівень продуктивності. Потужності мотопомпи досить, щоб вона могла перекачувати до 1666 літрів води за кожну хвилину (100 м3/год).
Бренд NPO належить компанії Sprut, під цим брендом виробляються найрізноманітніше насосне обладнання як для побутових, так і для промислових цілей. Більшість насосів бренда виробляються в Китаї, на них поширюється офіційна гарантія від виробника рядком на 24 місяці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 100 куб.м/год |
| Максимальний напір | 20 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Максимальна температура робочої рідини | 80 град. |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Потужність двигуна | 5.1 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |