






16 999 ₴
Компресор Hecht 2089 — безоливна модель із горизонтальним ресивером об'ємом на 50 літрів. Металева ручка та пара коліс полегшують транспортування компресора на малі відстані, наприклад, у межах майстерні.
Компресор стане ідеальним помічником у майстерні або ж у гаражі. З його допомогою можна надути різні вироби, продути поверхню від забруднень, а також використовувати спільно з пневматичними інструментами. Має досить високу продуктивність — 528 л/хв.
Безоливна конструкція. Конструкція компресора не вимагає від користувача технічного обслуговування, зокрема замінювати оливу. Мінусом цієї конструкції є її менша надійність проти олійних аналогів.
Під'єднання пневматичного інструменту. Для швидкого та надійного під'єднання пневматичних інструментів до компресора, він обладнаний швидкорознімною муфтою.
Компанія Hecht була заснована ще 1994 року на території Чехії як виробник недорогого, але водночас високоякісного садового інструменту. У більшості моделей компанії використовуються двигуни від Briggs & Stratton. Продукція компанії здобула численні нагороди та медалі в Німеччині, Австрії, Чехії та інших країнах. На цей момент обладнання від Hecht представлене в більшості країн Європи та в багатьох країнах світу, зокрема й в Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Продуктивність | 0.528 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 44.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |