


114 981 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.411 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 1110 мм |
| Висота | 940 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 3 шт. |