
23 684 ₴
Бойлер Thermex Nika 100 V — це надійний і ефективний водонагрівач, призначений для забезпечення гарячою водою сімей із чотирьох осіб. З об'ємом бака 100 літрів і потужністю 1500 Вт, він забезпечує швидке та стабільне нагрівання води.
Застосування
Цей водонагрівач ідеально підходить для використання в квартирах, приватних будинках, на дачах і в котеджах. Завдяки можливості під'єднання до кількох точок водозабору одночасно, він забезпечує гарячою водою всю сім'ю.
Особливості
Переваги
Технічні характеристики
Чому варто придбати в компанії "Електромотор"
Компанія "Електромотор" пропонує вигідні умови для своїх клієнтів:
Вибираючи "Електромотор", ви отримуєте надійного партнера, готового запропонувати найкращі рішення для вашого дому та бізнесу.
Комплект постачання
Забезпечте свій будинок надійним джерелом гарячої води з бойлером Thermex Nika 100 V і насолоджуйтеся комфортом щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1003 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 460 мм |