

32 865 ₴
Водонагрівач THERMEX Sierra 50 V — це надійний накопичувальний електричний бойлер, призначений для забезпечення гарячою водою в побутових умовах. З об'ємом бака 50 літрів і потужністю 1,5 кВт, він ідеально підходить для сімей із 2-3 осіб.
Основні характеристики:
Особливості:
Переваги:
Бойлер THERMEX Sierra 50 V — це чудове рішення для тих, хто шукає надійний і ефективний водонагрівач для дому. З його допомогою ви завжди матимете гарячу воду в потрібній кількості.
Комплект постачання бойлера THERMEX Sierra 50 V:
Все необхідне для встановлення й експлуатації бойлера входить до комплекту, що дає змогу швидко розпочати його використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 715 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 380 мм |