







9 090 ₴
Якщо вам потрібно виконати швидку і оптимально акуратну стрижку газону, не дотримуючись суворих стандартів з абсолютно однаковій висоті на всій ділянці, рекомендуємо вибрати і купити тример OREGON ST275. Тримери - це електричні коси, які за своїми характеристиками поступаються тільки більш потужним газонокосаркам, що володіють здатністю виконувати ідеально рівну стрижку.
Тример OREGON ST275 випускається відомим американським торговельним брендом OREGON, який завоював довіру всіх садівників і комунальників у всьому світі.
Тример OREGON ST275 - це акумуляторна модель коси з верхнім розташуванням безщіткового електродвигуна, з живленням від Li-Ion 36-вольтів акумуляторів.
Тример OREGON ST275 забезпечує акуратний і точний різ при косінні трави, завдяки використанню биоралагаемой косильною волосіні, яка в шпульці кріпиться на напівавтоматичну зкошувальну голівку. Цей інструмент не тільки ефективно косить траву, але і обробляє крайки.
Компанія Електромотор є офіційним представником американського бренду на території України. Спеціально для тих, хто збирається вибрати і купити тример або мотокосу, фахівці компанії підготували відеоогляд тримера Орегон:
Основні переваги тримера Орегон можна побачити на фото нижче:
Тример отримує енергію від 36-вольтового акумулятора, який запускає електричний безщітковий двигун. Ємності акумулятора 2,4 або 4 А-ч вистачає на 20-30 хв або 35-45 хвилин відповідно. Акумулятор літій-іонний, в базовій комплектації не поставляється. Це легкознімна модель з підзарядкою протягом 120 хв (рекомендуємо запастися кількома АКБ).
Загальний вигляд тріммера. Зверніть увагу, що косильна частина може не тільки різати траву за допомогою волосіні, але і ефективно обробляти крайки. Саме тому часто можна зустріти іншу назву цієї моделі тріммера - кромкорез.
Косильна частина складається з шпульки з волосінню. Косильна головка є напівавтоматичного: щоб збільшити довжину волосіні, потрібно легенько стукнути головкою про будь-яку тверду поверхню.
Під час косіння захисний кожух ефективно захищає оператора від пилу і каменів під час косіння, а також захищає оператора від безпосереднього контакту з ріжучою частиною.
Для тримання інструменту передбачена зручна складана D-подібна додаткова рукоятка з протиковзким покриттям.
Штанга тримера може регулюватися по висоті залежно від росту оператора та місця застосування тріммера.
Зручна пускова кнопка знаходиться на основній рукоятці на штанзі.
Компанія Електромотор рекомендує купити тример OREGON в Києві в інтернет-магазині компанії, достатньо лише відвідати онлайн-каталог і вибрати цю модель, оформивши замовлення за кілька хвилин. Якщо є питання по цій моделі, дзвоніть нам у відділ продажів - 093 101 00 60, 044 5 000 888 (багатоканальна лінія). Вас чекає маса корисних знань про переваги косіння американськими акумуляторними триммерами OREGON.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | США |
| Максимальна ширина скошування | 33 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки, хв | 120 |
| Час роботи від акумулятора | 45 |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Сумісні АКБ, А-год | 2,4, 4 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Кількість обертів холостого ходу | 6250 |